Dnia pewnego (14.05.2014r.) nasza klasa – Va, przyjęła zaproszenie dzieciaków z Publicznego Przedszkola nr 6 i udała się tam z wizytą.
Uzbrojeni w dobre humory, w towarzystwie Pani Aurelki i Agnieszki oraz Strusia Pędziszkółka (nasz prezent dla maluchów), nie zważając na zagrożenie powodziowe, udaliśmy się na zajęcia, które prowadziła Pani Monika.
Wraz z przedszkolakami przemierzyliśmy Krainę Fantazji, by uwolnić skrzata Lelka.Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Łzy pojawiły się dopiero wtedy gdy musieliśmy wracać do szkoły…dzieciaki nie chciały nas wypuścić… a my nie mieliśmy ochoty na powrót.
Czy przekonaliśmy naszych młodszych kolegów, że najstarszych klas w szkole nie trzeba się bać? Oceńcie sami, oglądając zdjęcia.

klasa Va