25 lutego w naszej szkole był Dzień Powolności. Oto fotorelacja, zdjęcia zostały przygotowane na kole informatycznym przez Emilkę i Zosię z kl.6b.

Zapraszamy:-)

04.02.2020r. uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym. Dzieci ubrane w kolorowe stroje, przebrane za różne postaci bajkowe, bawiły się przy skocznej muzyce. Energii do zabawy dodał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Oto krótki film przedstawiający zmagania uczniów kl.4-8:

https://www.youtube.com/watch?v=yVPVK4CfVyo

A oto fotogaleria przedstawiająca występy uczniów klas 1-3:

 

15 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów klas pierwszych. Oto nasza galeria.

21.03.2018 r w naszej szkole odbył się Przegląd Twórczości Własnej. Uczniowie klas I – III i IV-VII zaprezentowali swoje talenty w kategorii :
taniec, śpiew, gra na instrumencie, literackiej i plastycznej.
Poziom był bardzo wysoki, a konkurencja duża. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się bardzo interesująco. Zmagania dostarczyły wielu estetycznych wrażeń.
GRATULUJEMY !

Klasy 1-3

Klasy 4-7

https://www.youtube.com/watch?v=27jVlelmgRk

Czytaj dalej »

Dnia 16.01.2018 r w naszej szkole odbył się bal karnawałowy klas I – III. Sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną czarodziejów, wróżek, duchów i barwnych postaci kreskówek. Przy dźwiękach utworów  znanych wykonawców, dzieci bawiły się wspólnie  z koleżankami i kolegami. Chętnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez animatora. Nie mogło zabraknąć też „długiego pociągu”. Podczas krótkiej przerwy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Zabawa była udana. Wszyscy wracali do domów w dobrych humorach.

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha