Klasy 1-3 i 4-6 brały udział w konkursie plastycznym na wykonanie skarpety bożonarodzeniowej na świąteczne prezenty „Christmas Stocking”.
Celami była popularyzacja tradycji i zwyczajów krajów anglojęzycznych, rozszerzanie zainteresowań językiem angielskim, rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz twórczego myślenia, doskonalenie umiejętności plastycznych, kształtowanie postawy tolerancji wobec innych zwyczajów. Prac konkursowych było bardzo dużo, konkurs cieszył się zainteresowaniem młodszych i starszych uczniów.
Klasy 1-3
1miejsce- Szymon Baran kl.3d
2miejsce- Mikołaj Gnaś kl. 1b , Amelia Lorek kl. 3a
3 miejsce- Olga Wiercioch kl. 3a
Klasy 4-6
1 miejsce- Blanka Koralewska kl. 4b
2 miejsce- Daniel Admski kl. 4a
3 miejsce- Alicja Jabłońska kl. 6a

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.