18 marca w naszej szkole odbyło się powitanie długo wyczekiwanej wiosny.  Uczniowie klasy 6B – organizatorzy tej imprezy – spisali się na medal. Prowadzący (Maciej Marzec i Weronika Mitula) popisali się swoją umiejętnością "porywania uczniów swoja mową". Na samym początku poproszono wszystkie klasy o oddanie przepięknych bukietów warzywno-owocowych pod skrzydła komisji, która już raczyła się kolorowymi i smakowitymi koktajlami wiosennymi. Zaraz po tym ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego pod tytułem "Pierwsze oznaki wiosny", a szkolni  kawalarze wyszli na środek, aby zaprezentować swoje umiejętności opowiadania dowcipów. Gdy tylko skończyli, z ukrycia wyszły piękne dziewczyny prezentujące stroje wiosny w przeciągu pokoleń, a po nich nadszedł czas na… Mariolkę! Po jej … przepraszam… jego występie, kiedy wszyscy turlali się po podłodze ze śmiechu, ogłoszono wyniki konkursu na "Najbardziej pomysłowy bukiet warzywno-owocowy". Niestety, po zakończeniu imprezy wraz z domagającym się uwagi rozdzwonionym dzwonkiem, uczniowie musieli wracać na lekcje.

Czyż to nie był udany dzień? Tylko nasza szkoła potrafi się tak bawić.

JANIZ

PS. Zdjątka w naszej GALERII cool