Pod koniec ubiegłego miesiąca kilkunastu uczniów z klas 5- 6 ubiegało się o tytuł „MISTRZA JĘZYKA POLSKIEGO”, biorąc udział w miejskim konkursie dla uczniów szkół podstawowych.Zmagania podzielono na dwa etapy.Pierwszy odbył się w naszej szkole, a polegał na napisaniu testu sprawdzającego kompetencje językowe uczestników. Ku naszej radości okazało się, że do drugiego etapu zakwalifikowało się aż 8 uczniów.Druga część konkursu odbyła się u organizatorów przedsięwzięcia, czyli w SP 12.Każdy uczestnik prezentował przygotowaną wcześniej opowieść ” Bery i bojki śląskie”. Okazało się, że umiemy również wspaniale opowiadać. A teraz czas na wyniki….II miejsce zajęła Julia Biedrowska z VA,III miejsce- równorzędnie-Julia Kijańska z VI B i Karolina Jesionek z VI A,wyróżnienia- Krzysztof Bajer z VI B i Krzysztof Stencel z VC.GRATULACJE!!!! REDAKCJA( zdjęcia w galerii)

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha