Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Z powodu zagrożenia koronawirusem wielu z nas jest zmuszonych do pozostania w domu. O nasz czas wolny konkurują producenci gier, filmów, programów telewizyjnych, a z nieco mniejszym rozgłosem również autorzy książek.
Badania udowodniły, że czytanie skutecznie niweluje stres: już 6 minut lektury obniża jego poziom o 60%!

Czytajmy więc – dla uspokojenia, dla rozwoju emocjonalnego oraz dla odbycia najwspanialszych podróży, mimo pozostawania we własnych czterech ścianach!

W dniach 10-21 grudnia 2021 biblioteka szkolna przeprowadza akcję: CZYTASZ? CZYTAM!. Zachęcam do zrobienia zdjęcia książek, które aktualnie czytacie i wysłania go na adres: a.mitula@sp6jz.edu.pl

Udowodnijmy, że wbrew obiegowej opinii uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły CZYTAJĄ KSIĄŻKI 🙂