”To co robimy dla siebie umiera razem
z nami, a to co robimy dla innych jest wieczne”.
Albert Einstein

Śląski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
w Katowicach
Oddział Rejonowy PCK
w Jastrzębiu-Zdroju

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy ogłasza zbiórkę darów dla tych, dla których okres Świąt to czas troski, samotności i smutku…Samorząd Uczniowski Sp 6 z radością dołącza do tej akcji. Pomóżmy innym godnie przeżyć te święta. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw. Najmilej widziane są słodycze, zabawki, gry, książki, ubrania, to wszystko co może stać się prezentem.

Dary prosimy składać w sali nr 18- do 17 kwietnia, wszelkich informacji udziela p. J. Jaros- Cycoń

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha