Hejka! Ostatnio Samorząd Uczniowski z naszej szkoły odwiedził schronisko w Jastrzębiu-Zdroju. Chciałyśmy Wam o tym trochę opowiedzieć i zachęcić do pomocy lub adopcji. Wyjechaliśmy w południe, małym busikem, na którego czekaliśmy pod szkołą z zebranymi podarunkami. Jechaliśmy około 20 min. Po przyjeździe na miejsce, w schronisku przywitały nas głośnym szczekaniem pieski. Były różne! Małe, duże, spokojne, rozbrykane… Na pewno każdy znalazłby dla siebie przyjaciela. Po zwiedzeniu schroniska pan, który opowiadał nam o psiakach, dał wszystkim trochę przysmaków i można było nakarmić wybranego pieska, oczywiście przyjaznego! Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, a potem rozeszliśmy się do domu. Było naprawdę super! Pamiętaj, że jeżeli chcesz być wolontariuszem bądź przygarnąć psiaka ze schroniska, musisz mieć ukończone 18 lat.
Werka i Emi 🙂