W dniu 22.04.2022 w ramach obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się finał Szkolnego Konkursu Ekologicznego „Ekoludek”. To wydarzenie było poprzedzone eliminacjami wśród uczniów klas 4-8. Do finałowego testu zasiadło 15 osób – po jednym przedstawicielu z każdej klasy, zwycięzcy klasowych eliminacji.
Finaliści mieli do rozwiązania zadania testowe sprawdzające ich wiedzę o ochronie środowiska i zależnościach ekologicznych pomiędzy organizmami. Po sprawdzeniu prac została wyłoniona czołówka szkolnych ekologów, którzy zajęli miejsca na podium:
Miejsce 1- Zuzanna Gorzelak kl.7A
Miejsce 2- Maja Stefańska kl.8A
Miejsce 3- Maja Musiał kl.4C i Emilia Cich kl.8B

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY !!!
Wszyscy wykazali się sporą wiedzą o otaczającym nas świecie oraz problemach, które środowisko dotykają i jak je eliminować. Mając taką młodzież możemy mieć pewność, że dbałość o środowisko nie będzie im obca i wspólnie dbać będziemy o nasz dom- Ziemię.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.