Dzień czekolady w naszej szkole! – 12 kwietnia (czwartek)

1. Przychodzimy ubrani w kolorach czekolady: od białego po czarny:)
2. Do środy (11.04) uczniowie wszystkich klas mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze hasło reklamujące czekoladę oraz w konkursie na zaprojektowanie opakowania na czekoladę-praca plastyczna na kartce, dowolny format i technika. Wszelkie prace muszą być podpisane. Od poniedziałku uczniowie będą chodzili po klasach w celu zbierania prac konkursowych.
3. Klasy młodsze prosimy o przygotowanie andrutów i słoików z czekoladą. Na pierwszej, ewentualnie drugiej godzinie (w zależności od wychowawcy) uczniowie malują na andrutach czekoladowe autoportrety.
4. Znajdź kupon- odbierz czekoladowy smakołyk. Tego dnia ukryjemy kupony na czekoladowe słodkości. Zadaniem uczniów jest je odnaleźć i pokazać na długiej przerwie w Kąciku Patrona.
5. Na długiej przerwie w Kąciku Patrona zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny oraz konkurs na hasło czekoladowe oraz będzie można odebrać słodkości za kupony. Uczniowie przygotują konkurs dla widowni.