Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce – Góry Grosza. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które nie mają swojej rodziny, wychowują się w rodzinach zastępczych albo domach dziecka.
Każda klasa (oddział) zbiera do skarbonki ( słoika, pudełka) monety o rożnych nominałach, pod koniec listopada Samorząd będzie podliczał monety zebrane przez poszczególne klasy.
Dla klasy, która zbierze najwięcej monet przewidziany jest dyplom oraz niespodzianka.

Świąteczny Apel PCK

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prosimy o przeprowadzenie w szkole zbiórki darów na PCK. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres Świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć te święta. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.
Prosimy o dary z dłuższym terminem ważności, tj. produkty niepsujące się m. in.: mąkę, kaszę, ryż, makaron, sól, cukier, słodycze itp.
Dary zanosimy do sali nr 18, do pani Jaros do dnia 18 grudnia 2015 roku.
Dziękujemy serdecznie-Samorząd Uczniowski