W nowym roku szkolnym 2015/2016 ruszyła kolejna edycja Akademii Sukcesu. Tym razem realizowany program nosi nazwę JUNIOR, ponieważ skierowany jest dla naszych najmłodszych uczniów. Bardzo się cieszymy, bo w całości jest on dofinansowany przez Urząd Miasta Jastrzębie – Zdrój z tzw. małych grantów. Dzięki temu, oprócz cotygodniowych spotkań w dwóch grupach socjoterapeutycznych, czeka na dzieci moc wrażeń podczas różnych imprez. Zachęcamy do śledzenia przygód naszych małych kadetów. A już teraz zapraszamy do krótkiej relacji z imprezy integracyjnej, która odbyła się w Miasteczku Twinpigs w Żorach.
Do westernowego miasteczka wyruszyliśmy w sobotę rano 19 września. W tej ekscytującej wyprawie towarzyszyła nam p. Aurelia Golda i p. Ola Mitula. Naszą przygodę z Dzikim Zachodem rozpoczęliśmy od zwiedzenia miasteczka Twinpigs, potem była już super zabawa na różnych karuzelach i atrakcjach. Najbardziej spodobała nam się „Gąsieniczka” – mini kolejka górska. Aby móc z niej skorzystać musieliśmy pokonać strach przed wysokością. Byliśmy również w kinie 5D, na zwariowanym placu zabaw, strzelaliśmy z łuku i widzieliśmy westernowe pokazy. Było wiele śmiechu i zabawy.