Hej! Witajcie ponownie. W tym roku szkolnym czeka Was dużo ciekawych ,,njusów”. m.in. podróże dookoła świata, przepisy na zdrową żywność, ciekawe wywiady, wydarzenia w świecie sportu, nutka Japonii oraz Azji. Do grona redaktorów dołączyli: Zuzia oraz Szymon. Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Was tematami ze świata, ale przede wszystkim chcemy opowiadać o tym, co dzieje się w naszej szkole. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi danym tematem, to zapraszamy do współpracy. Zgłaszajcie swoje pomysły lub problemy do Weroniki z 5a.
Jako redakcja naszej gazetki chcielibyśmy życzyć Wam w tym roku szkolnym: dużo dobrych ocen, weny twórczej, mało uwag (najlepiej w ogóle!), pomysłów na naukę i oby Wam wszystko do głowy wchodziło!

Werrkaa i Zuzka 😀 papa!!! 😉