Jak nauczyć się odpowiedzialności? Nie łatwe pytanie, jeszcze trudniejsze wykonanie. Jednak wyzwania mobilizują nas do pracy nad sobą! Dzięki wielu godzinom spędzonych w Akademii Sukcesu zdążyliśmy się już przekonać, że to co cenne i wartościowe nie przychodzi łatwo.
Chcąc nauczyć się odpowiedzialności opuściliśmy więc szkolne mury i ruszyliśmy na wspólne ognisko do Kuby. Na miejscu czekały na nas pyszne kiełbaski przygotowane przez rodziców Kuby i… nic poza tym. Musieliśmy sami nazbierać drewna, rozpalić ognisko, najeść się, a przy tym dobrze bawić się nie robiąc nikomu szkody. Znając nasze charakterki, zadanie nie takie łatwe.
Mamy jednak nadzieję, że rodzice Kuby nie żałują tego, że nas zaprosili. Bardzo im dziękujemy za pomoc w organizacji ogniska, a przede wszystkim za okazane nam zaufanie.