Miesiąc marzec obfitował w wiele wydarzeń sportowych, które odbyły się w naszym Mieście w ramach rywalizacji szkół podstawowych walczących o tytuł Najbardziej Usportowionej Szkoły w r. szkol. 2014/2015.
W większości z nich bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci zajmując medalowe miejsca :

1) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Mini Piłce Ręcznej Chłopców – III miejsce. Skład drużyny: Cochur Mikołaj, Czeszak Kuba, Koprowski Mateusz, Pilanc Szymon, Piotrowski Kacper, Sekuła Damian, Wąchała Karol, Holeksa Piotr, Pawlak Radek i Jasiak Konrad.
2) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Tenisie Stołowym Chłopców – II miejsce. Skład drużyny: Cieśla Krzysztof, Skórko Mikołaj oraz Rakoczy Jakub .
3) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce. Skład drużyny: Maj Natalia, Otylia Łysio, Perczyńska Wiktoria, Niewińska Wiktoria, Szyduk Paulina, Rzeszut Nikola, Matuła Martyna, Hajduga Kalina, Szymborska Wiktoria i Jurczak Julia.
4) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Badmintonie Dziewcząt – II miejsce. Skład drużyny: Maj Natalia, Myśliwy Daria oraz Polak Nikola.
5) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Szachach Dziewcząt – I miejsce. Skład drużyny: Rzeszut Nikola i Adamczyk Zuzanna.
6) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – I miejsce. Skład drużyny: Piotrowski Kacper, Koprowski Mateusz, Pilanc Szymon, Bednarczyk Mateusz, Węglewski Nikodem, Rakoczy Jakub, Banasik Tomasz, Cochur Mikołaj, Czeszak Kuba oraz Mitula Krzysztof.
7) Mistrzostwa Jastrzębia- Zdroju w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt- I miejsce. Skład drużyny: Zuzia Gula, Julia Krosny, Marta Śmiech, Milena Dreścik, Daria Banach, Oliwia Górak, Basia Bober, Basia Sabaś, Kamila Wiśniewska, Asia Chruścicka, Madga Brożyńska, Natalia Kowalczyk.
GRATULACJE!!!