7 listopada 2013r. to ważna data dla pierwszaków z naszej szkoły, gdyż tego dnia złożyli ślubowanie i zostali uroczyście przyjęci w poczet społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 6. To niezwykły moment w życiu każdego ucznia. Uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności przed zgromadzonymi gośćmi – rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Dyrektor szkoły Robert Bareja i wicedyrektor Monika Piekarska kolorowymi kredkami pasowali przejętych pierwszoklasistów na uczniów. Na pamiątkę tak ważnej uroczystości uczniowie otrzymali z rąk dyrekcji pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Wszystkim PIERWSZOKLASISTOM życzymy wielu sukcesów w nauce i samych wspaniałych chwil w szkole.