22 października 2013 r. uczniowie klas VI byli na wycieczce w Chorzowie i Katowicach. Wszyscy spotkali się na boisku szkolnym o 7:00, a półgodziny później rozpoczęła się wycieczka. Pierwszą atrakcją był seans filmowy pt. „Grawitacja” zrealizowany w technologii 3 D. Następnym punktem wyjazdu była wizyta w największym na Śląsku Planetarium. Uczniowie wzięli udział w lekcji przyrodniczej o gwiazdach oraz oglądali niebo podczas wirtualnej nocy. Poza tym wszyscy zwiedzili obserwatorium. Wycieczka zakończyła się o godz. 16:00.
Po zakończeniu imprezy okazało się, że opinie na temat wyjazdu są podzielone. Niektórzy stwierdzili, żę było nudno i nużąco. No cóż, zawsze ktoś będzie narzekał 😉 Inni, że wycieczka byłą niezwykle ciekawa i pouczająca. Wszyscy razem byli zdania, iż takie wycieczki są wesołe i integrujące grupę. Mnie bardzo się podobało i chciałabym, aby takie wyjazdy były częściej organizowane. 🙂

Papa, była z Wami Natcia <33