W poniedziałek 8 kwietnia w Szkole Podstawowej nr10 odbyła się XIII edycja Miejskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas 4-6. Naszą szkołę reprezentowali: Ola Chilińska z kl.6d, Mateusz Zawadka z kl.6c oraz Kuba Gręźlikowski z kl.6c. Konkurs skladał sie z dwóch etapów. Najpierw pisano część teoretyczną w postaci testu. Dziesięciu najlepszych uczestników wzięło udział w zadaniach praktycznych. Zadania były trudne i pracochłonne. Ola i Mateusz dostali się do finałowej dziesiątki. Do konkursu uczniów przygotowała p. Ewa Krawczak- Wąsik. Wkrótce rozdanie nagród w Urzędzie Miasta Jastrzębie- Zdrój przez Pana Prezydenta Mariana Janeckiego. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie poradzili sobie z zadaniami i zdobędą dobre lokaty.

Gratulujemy!