Konkurs recytatorski  poezji Agnieszki Frączek dla uczniów klas III szkół podstawowych miał miejsce 28 marca 2012r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Nasza szkołę reprezentowały następujące osoby:

1. Martyna Gajór z III a

2. Lena Dziurska z III b

3. Sebastian Witek z III b

Nasi przedstawiciele z podziwem wysłuchali  niesfornych wierszy Agnieszki Frączek prezentowanych przez kolegów z innych szkół, sami także przedstawili przygotowane utwory. W momencie, gdy nadszedł czas na ogłoszenie wyników… pan z jury zaczął wymieniąć laureatów od trzeciego miejsca do pierwszego. Martyna G. wspomina to jako najbardziej emocjonujące chwile – 3miejsce, 2 miejsce i  1 miejsce – MARTYNA GAJÓR. Gdy usłyszała swoje nazwisko była najszczęśliwą osobą pod słońcem. Oczywiście gratulujemy także udziału w tym konkursie Sebastianowi i Lenie. Wszyscy bardzo się cieszymy sukcesem Martyny!!!