autorka zdjęć: I. Kowalska

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Z tej okazji 21 marca w naszej szkole świętowano ten dzień. Uczniowie klas I-III zaprezentowali swoje umiejętności w Przeglądzie Twórczości Własnej, który swą obecnością uświetnił Pan Dyrektor Robert Bareja. Życzył uczestnikom powodzenia, wszystkim zgromadzonym dobrej zabawy i tego, aby piękno wiosny było na co dzień w naszej szkole.
Chętni uczniowie zaprezentowali swoje zdolności i umiejętności, które dostarczyły wiele radości i uśmiechu.
W oczekiwaniu na wyniki konkursu, dziewczynki z klasy 4a: Zuzanna Broda, Alicja Darmochwal, Ewelina Niewińska, Sonia Rędzikowska, Natasza Wrzosek zatańczyły dla młodszych koleżanek i kolegów. Była to wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia.
Uczennice: Amelia Podleżyńska z klasy 6a i Lena Banasiak z klasy 6b prowadziły cały konkurs i ogłosiły wyniki Szanownego Jury.
P. Agnieszka Klamer, p. Renata Targosz, p. Katarzyna Kulka i uczennica z klasy 3b – Pola Puchała z klasy 3b wyłoniły zwycięzców:

KATEGORIA GRA NA INSTRUMENCIE
Im – Milena Garlicka, 1b
II m – Hanna Niedziela, 3a

KATEGORIA ŚPIEW
I m – Tomasz Stelmaczonek, 2b
II m – Julia Madej, 2a

KATEGORIA TANIEC
I m – Hanna Bednarek, 1b
II m – Cecylia Stożek, 2a

KATEGORIA PLASTYCZNA
I m – Jagoda Nolewajka, 2a
II m – Mikołaj Żabsk, 2a
III m – Liliana Łebek, 2a

KATEGORIA LITERACKA
Im -Katarzyna Piniewska, 3a
II m -Wojciech Cycoń,1a
III m -Wiktor Kowalczyk, 2a

Nad całością czuwały:
p. I. Kowalska, p. U. Koprowska-Michońska

Rozwijajcie swoje talenty i do zobaczenia za rok!