Z przyjemnością zawiadamiamy, że wśród laureatów XX jubileuszowej edycji „ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ” w ramach WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO dla szkół podstawowych i średnich pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Zabrza znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Julian Kiczmal z klasy 3a oraz Martyna Kuryś z klasy 6b.

W tym roku recenzentem wierszy młodych poetów była pani Maja Komorowska. Na konkurs wpłynęło, jak co roku, mnóstwo wierszy, z których wyłoniono najciekawsze i umieszczono w specjalnie na tę okazję wydanym tomiku. Dnia 14 grudnia 2023 roku w Zabrzu odbyła się uroczystość, na której wręczono dyplomy laureatom.

Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów!