Dzisiaj uczniowie klas piątych bawili się korzystając z podłogi interaktywnej – MULTIMEDIALNA FUNFLOOR, nazwanej u nas PROMETEUSZEM. Jej możliwości są nieograniczone, a główne jej przeznaczenie to: zabawa, edukacja i rozwój. Interakcja polega na połączeniu ruchu z wyświetlanym obrazem. Zestaw zawiera wiele gier i wizualizacji interaktywnych. Specjalny pakiet animacji pozwala prowadzić edukację poprzez zabawę.
Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pozwala szybciej przyswajać nowe wiadomości, rozwijać spostrzegawczość, integrację sensoryczną czy kreatywność.
Dzieci świetnie się bawiły, a elementy rywalizacji powodowały, że chciały być coraz lepsze i osiągać coraz wyższe wyniki. Pomimo zmęczenia uśmiech nie schodził im z twarzy. Oto krótka fotorelacja😊

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.