My również przyłączamy się do Światowego Dnia Autyzmu. 😊🧦

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu nasza szkoła postanowiła włączyć w tą cenną akcję i uczniowie ze świetlicy szkolnej wykonali przestrzenne żonkile. Autyzm w kolorze niebieskim i żonkile (symbol nadziei) w kolorze żółtym to również kolory Ukrainy,
która jest nam wszystkim w ostatnim okresie czasu szczególnie bliska. Zaburzenia ze spektrum autyzmu -nie uznają granic państwowych, nie mają określonej narodowości – występują w każdym kraju, w każdym zakątku świata. Tak samo jest z nadzieją… Tegoroczne przesłanie „Jest nadzieja” – dotyczy każdego człowieka na świecie, a szczególnie ma dać przesłanie naszym sąsiadom, że wojna się skończy, wrócą do swoich domów, do swojej wolnej ojczyzny – i tej nadziei nigdy nie może zabraknąć!!!
Prace zawisły przy wejściu do szkoły.