21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości by podkreślić jak ważne jest dla każdego człowieka: potrzeba serdeczności, wyrozumiałości, akceptacji, uśmiechu, niesienia bezinteresownej pomocy.
W klasach rozmawialiśmy ze swoimi wychowawcami na temat życzliwości. W szkole było radośnie i żółto. Uczniowie klas 7 przygotowali Pocztę Życzliwości, do której wszystkie dzieci i nauczyciele mogli wrzucać miłe słowa, a nawet prezenty. W klasach przeprowadziliśmy plebiscyt na najbardziej życzliwą osobę. W kąciku patrona stanęło drzewo życzliwości, na liściach którego każdy mógł napisać coś miłego. Uczniowie młodszej grupy wiekowej wzięli udział w konkursie plastycznym „ Słoń na szczęście” – prac było całe mnóstwo, do wyboru, do koloru, dosłownie cuda, cudeńka.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!!!
Promujmy życzliwość, zarażajmy nią innych, cieszmy się sukcesem kolegów, zachęcajmy do czynienia dobra, uśmiechnijmy się do nieznajomych, otwórzmy nasze serce na drugiego człowieka, a świat będzie kolorowy, radosny i przyjazny.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Joanna Jaros-Cycoń

Najbardziej życzliwe osoby w szkole:
1a- Alan Mleczko
1b- Agata Chudzik