Uczennica kl.7a Emilka Zielonka zajęła 1 miejsce w ogólnomiejskim konkursie literackim „OD DESKI DO DESKI” na najciekawszą recenzję książki Astrid Lindgren. Konkurs został zorganizowany przez MBP w Jastrzębiu- Zdroju.
Gratulujemy!

Emilia

XX Miejskie Zmagania Plastyczne Najmłodszych „Cuda architektoniczne Świata”
II miejsce Szymon Drzeniek z klasy I a – przygotowanie Renata Targosz
III miejsce Zuzanna Gorzelak z klasy II a – przygotowanie Małgorzata Chilińska
wyróżnienie Paweł Ćwiąkała z klasy III b – przygotowanie Urszula Koprowska- Michońska

Dominika Kupczak z kl.4c zajęła 2 miejsce w IV edycji międzyszkolnego konkursu komiksowego „Między słowem a obrazem- między lekturą a komiksem” w kategorii szkoła podstawowa zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II oraz GKS Jastrzębie.
Gratulujemy!

Dominika

Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy wyniki konkursu z j. angielskiego MEMORY MASTER. I tak, w klasach IV tytuł laureata II stopnia i aż 97 pkt na 100 zdobyła Paulina Kurcz z kl.4a. Z klas V najlepiej poradziła sobie Aleksandra Dusza z kkl.5a- uzyskując 96 pkt, a z klas VI- Kamil Kliś z klasy 6a- zdobywając 93 pkt. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesu!

Dzisiaj otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość dotyczącą uczennicy kl.4c Amelii Koralewskiej. Amelka zdobyła 1 miejsce w kategorii szkół podstawowych w XX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” w Zabrzu. Do konkursu przygotowała ją pani Izabela Jaszczyszyn.

Gratulujemy!!!

Więcej informacji znajdziecie tu:

http://mok.art.pl/pl/images/stories/ARTYKULY/MOK_2017/DOKBISKUPICE/wyniki_2017.pdf


Aleksandra Dusza
z kl.5a zajęła 2 miejsce, a Amelia Koralewska- 3 miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr19.
Gratulujemy naszym uczennicom !

Alicja JabłońskaAlicja Jabłońska z kl.5a zajęła 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego z Elementami Edukacji Regionalnej MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO.
Gratulujemy!

Amelia 2 miejsce w poezji Shakesper'aAmelia Koralewska zajęła 2 miejsce w XV Miejskim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5.
Gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia!


Maciek StrządałaMaciej Strządała
z kl.5a zajął 3 miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego ENGLISH DICTATION CONTEST.
Gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia!

Amelia wyróżnienie27 kwietnia Amelia Koralewska z kl.4c otrzymała wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Jana Brzechwy zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 17. Patronat honorowy nad konkursem objęła Prezydent Miasta Jastrzębie- Zdrój Anna Hetman.
Gratulujemy!

 

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha