Gratulacje dla Alicji Chodura i Emilii Czupil z klasy 6 A

Uczennice wzięły udział w VIII Międzynarodowym Konkursie Językowo – Plastycznym „My Town” organizowanym przez Wydział Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Lublinie.  Szczegóły- wyniki i prace plastyczne pod linkiem:

https://zsp1.lublin.eu/szczegoly-aktualnosci/wyniki-viii-miedzynarodowego-konkursu-jezykowo-plastycznego-my-town-8018?parent_way=1376 

Konkurencja była bardzo duża. W konkursie wzięło udział 259 prac z Polski i z zagranicy. Prace plastyczne, jakie wykonały nasze uczennice to piękne albumy o Jastrzębiu – Zdroju opatrzone opisami ciekawych miejsc w naszym mieście. Te albumy zostały zauważone przez komisję konkursową i zdobyły WYRÓŻNIENIE !!!

Alicja i Emilia otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.   

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów! 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.