Środa, 2 września 2020 r.
Nareszcie! Wróciliśmy do szkoły! Dzisiaj był pierwszy dzień prawdziwych zajęć i muszę się przyznać, że czekałam na niego z niecierpliwością! W końcu miałam mieć informatykę, czyli mój ulubiony przedmiot (mam nadzieję, że w przyszłości zostanę grafikiem komputerowym).
Do klasy wprowadziła nas nauczycielka, zresztą moja ulubiona. Rozumiecie- ulubiona nauczycielka i ulubiony przedmiot często idą w parze 🙂 ) Ruszyłam do mojego stałego stanowiska i stanęłam, zdumiona. Przecierałam oczy i nie mogłam uwierzyć. Stare, zużyte komputery zniknęły!!!
Na stolikach stały, nowiutkie, lśniące komputery. Podczas lekcji okazało się, że są nie tylko ładne, ale szybkie, wydajne, wyposażone w nowoczesne oprogramowanie. Teraz praca na lekcjach informatyki będzie prawdziwą przyjemnością.
Pani powiedziała nam, że wyposażenie pracowni w tak nowoczesny sprzęt było możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW. Całość inwestycji wyniosła 54 591,15zł, z czego z Fundacji JSW otrzymaliśmy 49 140zł.

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły bardzo dziękuję!
Uczennica z  kl.VIII