W naszej szkole możesz zostać myśliwym i wybrać się na polowanie QR kodowych jajek!!!
Easter QR Code Egg Hunt – czyli polowanie na QR kodowe jaja odbędzie się w czwartek – 22.03

EASTER EGG HUNT – CZYLI POLOWANIE NA WIELKANOCNE JAJA 🙂
Czy wiesz, że…
Egg hunt – to taka gra, polegająca na znalezieniu ukrytych, najczęściej w ogrodzie, jaj? Kolorowe pisanki, jajka z czekolady, czy z plastiku wszelkich rozmiarów umieszczane są w rożne miejsca, np. w ogrodzie. Zadaniem dzieci jest odnalezienie jak największej ilości jajek.
Dzieci najczęściej zbierają ukryte jaja do koszyczka – na najlepszych „jajkowych” myśliwych czekają nagrody

Zasady polowania są proste:
1. Przynosisz do szkoły telefon komórkowy (wiem, wiem, to pewnie najlepszy punkt programu:) oraz przygotowujesz niewielki kawałek papieru.
2. Odpalasz telefon, na którym musisz mieć pobraną aplikację do odczytywania QR kodów
https://www.qr-online.pl/programy.html )

3. Szukasz ukrytych w szkole jajkowych QR kodów.
4. Rozkodowujesz jajo.
5. Odpowiadasz na zawarte w nim pytanie.
6. Podpisaną kartkę z prawidłowymi odpowiedziami umieszczasz w urnie wystawionej w sali 27 lub oddajesz p. B. Chodakowskiej

Spośród osób, które udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi wyłonimy zwycięzców!!

Happy Easter,
Happy Eggs!!