W I półroczu dla uczniów klas VI zorganizowano zajęcia pod hasłem „Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Na pierwsze zaproszona została miłośniczka filatelistyki, pracownica Poczty Polskiej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć unikatowe egzemplarze znaczków, wydania okolicznościowe, ale także współczesne, popularne serie. Uczyli się odczytywania informacji ukrytych na znaczkach, oczywiście posługując się lupami. Dowiedzieli się, jak wartościowe są rzadkie egzemplarze i jak należy o nie dbać. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały, tym bardziej, że okazało się, iż kilkoro uczniów też zbiera znaczki:)
Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Namielskiej za zorganizowanie spotkania:))
Uczniowie kl.6c

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha