Dziewczyny z klasy V c-  Laura Sasuła i Ewelina Namielska, pod opieką trenera Sebastiana Uss, w pięknym stylu awansowały do V rundy, czyli półfinałów województwa śląskiego, w których to z ponad 130 drużyn pozostało 16. Nasze zawodniczki na ostatnim turnieju gładko wygrały wszystkie trzy mecze:
SP6-Rybnik 2-0
SP6-Mikołów 2-1
SP6-Pyskowice 2-0
Życzymy dalszych sukcesów. Trzymajcie kciuki!!!

Wspaniale prezentują się w rozgrywkach nasze dziewczyny. W kategorii „3” drużyna w składzie Ada Szymańska, Marta Kwiatkowska, Laurencja Madera, Julka Ignaszak, dotarły bez większych problemów do III etapu, w którym w I turnieju wygrały wszystkie trzy mecze I rundy z drużynami Halemba II, Sikret Gliwice IV, Sikret Gliwice V.
Równie znakomicie spisują się dziewczyny w kategorii „2” Ewelina Namielska i Laura Sasuła . Zawodniczki idą w każdym turnieju jak burza, wygrywają z każdą drużyną stosunkiem 2:0 . W III etapie nasze zawodniczki odprawiły z kwitkiem drużyny z SP 15 MUKS SARI Żory II, GS UKS Krzanowice II, JKS SMS Jastrzębie I.
Opiekunem drużyn jest Sebastian Uss
TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA NASZE DRUŻYNY!!!

Ze świetnej strony zaprezentowały się nasze drużyny w pierwszym etapie rozgrywek o Mistrzostwo Śląskiej Ligi minipiłki siatkowej. Wszystkie drużyny pomyślnie zakwalifikowały się do następnego etapu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje drużyna dwójek dziewcząt w składzie Ewelina Namielska i Laura Sasuła, pokonała wszystkie drużyny w stosunku 2:0 i jest zdecydowanym faworytem w dalszych zmaganiach.
Opiekunem drużyn jest Sebastian Uss
TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA NASZE DRUŻYNY!!!

17.01.2016r. w Gliwicach rozegrana została I tura I turnieju trójek dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii wystawiliśmy po dwa zespoły.
W zespołach chłopców składy są następjące:
KS J.A.J.O 1Mystkowski Filip, Krachało Nataniel, Murek Dawid, Kużdrzał Kevin
KS J.A.J.O 2Olejniczak Patryk, Bogusz Mateusz, Koślicki Kacper, Trębasiewicz Jakub, Kubiena Norbert
Nasze dziewczyny występują w następujących składach:
SP6 Jastrzębie 1 Szymańska Adrianna, Kwiatkowska Marta, Madera Laurencja, Ignaszak Julia
SP6 Jastrzębie 2Wac Zuzanna, Zajączkowska Anna, Balasa Martyna, Pochcioł Nikola, Gromik Paulina
W kategorii dwójek w tym sezonie występują:
Namielska Ewelina, Sasuła Laura (jeszcze nie rozpoczęły rozgrywek)
Ponadto Maja Stroińska – reprezentuje barwy JKS SMS Jastrzębie 1
A oto wyniki:
KS J.A.J.O 1 – Pyskowice II – 2:1
KS J.A.J.O 1 – Sari Żory II – 2:0
KS J.A.J.O 1 – Sikret Gliwice III – 2:0
KS J.A.J.O 1 – Tychy – 0:2

KS J.A.J.O 2 – Orzesze II – 2:0
KS J.A.J.O 2 – Pyskowice I – 1:0
KS J.A.J.O 2 – Sikret I – 0:2

SP6 Jastrzębie 1- Rybnik – 2:0
SP6 Jastrzębie 1- Sari Żory – 2:0
SP6 Jastrzębie 1- Sikret – 1:2

SP6 Jastrzębie 2- Sikret – 0:2
SP6 Jastrzębie 2- Halemba – 0:2
SP6 Jastrzębie 2- Żory – 2:0

turniej kl.5c

Dnia 21-22 listopada 2015r. byłyśmy na zawodach u nas (w końcu się doczekałyśmy :*) My, czyli Nikola Rzeszut, Martyna Matuła, Wiktoria Szymborska, Kalina Hajduga oraz Julia Papszun (drużyna 1) zdobyłyśmy 2 miejsce… Dostałyśmy puchar oraz dyplom 😉 🙂 …
Druga drużyna zdobyła miejsce 8 (ostatnie) i tak im dobrze szło :*. Do tej drużyny należała Małgorzata Bartkowska, Katarzyna Komorowska, Julianna Jurczak oraz Marta Śmiech one też dostały puchar i dyplom 🙂
Było bardzo wesoło przez te 2 dni.
Niki <3

W dniach od 8 do 11 października nasz skład nr1 (Nikola Rzeszut, Martyna Matuła, Marta Śmiech, Julia Papszon i Gosia Bartkowska) wyjeżdża na zawody do Głuchołazów. Dziewczyny będą walczyć o „Puchar Szefa Banderozy”. Nie możemy się doczekać aż tam pojedziemy i zmieciemy pozostałe zespoły z boiska:) 😉 HAHAHAHA :*
Do tego wszystkiego będziemy mieć super atrakcje np.
– pokaz płukania złota,
-wyjazd autokarem do Czech,
-ognisko i pieczenie kiełbasek,
-sesja w Jaskini Solnej.
Więcej wiadomości możecie znaleźć klikając w link:

http://sport.banderoza.pl/index.php/component/content/article/154

Niki i Marti 🙂

W tamtym roku byłyśmy jeszcze w 5 klasie, jeździłyśmy na wiele zawodów w kategorii trójek np. Ogólnopolskie zawody mini siatkówki dziewcząt w Miliczu gdzie 1 drużyna(Nikola Rzeszut, Martyna Matuła, Kalina Hajduga oraz Wiktoria Szymborska) zdobyłyśmy pierwsze miejsce, a 2 drużyna (Katarzyna Komorowska, Otylia Łysio, Marta Śmiech oraz Julianna Jurczak) zdobyły miejsce 17.
Byłyśmy także na zawodach „Kinder + Sport” drużyna nr1 ( Nikola Rzeszut, Martyna Matuła, Wiktoria Szymborska oraz Kalina Hajduga) doszła do półfinału. Dostałyśmy na koniec roku od pani Prezydent dyplom w podzięce za reprezentowanie naszego miasta.;)

Niki <3

Z wielką przyjemnością informujemy, że trzech absolwentów naszej szkoły, uczniów klasy sportowej, wychowanków Pana Mirosława Rupka, występujących obecnie w barwach Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, zdobyło ZŁOTE MEDALE Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce.

Serdecznie GRATULUJEMY:
Pawłowi MAZURCZAKOWI (1)
Kubie MYSZCE (2)
Wojtkowi DOPIERALE (3)
i życzymy dalszych sukcesów.

 

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha