Uczniowie naszej szkoły : Jakub Piątek – VII B, Tobiasz Jaworski oraz Michał Mróz obaj z VIII A wzięli udział w XVII Rajdzie TURYSTYCZNO- HISTORYCZNYM SZLAKIEM RODŁA, DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH. Organizatorem Rajdu był Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Katowicach – Oddziałowe Biuro Edukacji .
Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce ( test historyczny + zawody sprawnościowe). Indywidualnie Jakub Piątek został zwycięzcą konkursu historycznego poświęconego historii Związku Polaków w Niemczech.

Piszą o nas na stronie IPN :
https://katowice.ipn.gov.pl/pl3/aktualnosci/52003,XVII-Rajd-turystyczno-historyczny-Szlakiem-Rodla-dla-uczniow-szkol-podstawowych-.html

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.