W pięknej scenerii Milówki został rozegrany półfinał wojewódzki rozgrywek szkolnych IGRZYSK DZIECI w mini piłce nożnej dziewcząt. W zawodach uczestniczyli mistrzowie rejonu wodzisławskiego, rybnickiego i bielskiego, odpowiednio: SP6 Jastrzębie- Zdrój, SP1 Czernica i SP1 Leśnica. Do finału wojewódzkiego mógł awansować tylko zwycięzca zawodów. Po wygranych SP 6 Jastrzębie z SP1 Leśnica 8:0 i SP1 Czernice z SP 1 Leśnica 5 : 1 , kluczowym o ostatecznym wyniku turnieju okazał się wynik meczu naszych dziewcząt z SP1 Czernica. Do finału wojewódzkiego wystarczył nam remis ( lepszy bilans bramkowy). Niestety będąc zdecydowanie lepszą drużyną pechowo przegraliśmy 1:2 i ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na 5 miejscu w województwie śląskim, co niewątpliwie należy uznać za ogromny sukces. Na podkreślenie należy uznać fakt, że w „wyjściowej 6” naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczyny z czwartej klasy !!! ( limit- szósta klasa) Maja Gutowska i Oliwia Grzonka oraz Daria Miszek i Wiktoria Przybył z piatej klasy. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i RODZICOM , którym również dziękujemy za pomoc w organizacji transportu na zawody miejskie i rejonowe.
Grzegorz Lada
Skład drużyny podczas półfinału wojewódzkiego w Milówce : Maja Gutowska, Oliwia Grzonka, Daria Miszek, Teresa Bartel, Nadia Kazienko , Wiktoria Przybył, Kinga Nowak i kapitan drużyny oraz królowa strzelców turnieju Ewelina Namielska.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.