Miłego oglądania 😉    https://youtu.be/QDyLAkhHed0

Walentynkowe zabawy sportowe – pełne przyjaźni, radości i konkursów
Dzień na wesoło pt. „Wszyscy wiedzą, że sport to zdrowie” był wesołą i aktywną integracją środowisk szkolnych z Karwiny i Jastrzębia- Zdroju.
Impreza odbyła się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu- Zdroju i trwała od godz. 9.00 do 14.00. Udział w niej wzięli uczniowie z klas sportowych IV D , V B i VI C oraz dzieci z klasy V i VI z zaprzyjaźnionej szkoły czeskiej z Karviny , które przyjechały ze swymi opiekunami – z dyr. Zdenkiem Jelínkiem, p.Miroslavem Kantorem i p. Davidem Badura. Zabawy i zajęcia z minisiatkówki prowadzili nasi trenerzy– Artur Olszowski, Grzegorz Lada , Sebastianem Uss i Mirek Rupek. Po konkurencjach w mieszanych drużynach polsko- czeskich, odbyły się zajęcia z minisiatkówki w formie warsztatowej. Dzieci, prowadzący i opiekunowie mieli także możliwość integracji przy wspólnych posiłkach, które przygotowały panie z „Głodomorka” na naszej skromnej stołówce szkolnej 😉

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.