DRODZY RODZICE!

W wrześniu 2013 roku  w Szkole Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęło swoją działalność Stowarzyszenie „DRABINA”, które zrzesza rodziców, nauczycieli i sympatyków.Nazwa Stowarzyszenia nawiązuje do wspinania się szczebel po szczeblu, by móc rozwijać się i mimo trudności osiągać cel. I zgodnie z tym co napisał Philip Wylie, że „sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach”, podejmujemy następujące działania: na dobry początek i integrację środowiska zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie sylwestrowej w hotelu ”Dąbrówka” – koszt 390zł od pary. Stowarzyszenie zrzesza tez ludzi, którzy chcą pomagać, więc kolejny rok w Szkole Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju będzie sztab WOŚP i już trwają zapisy wolontariuszy, którzy mają zamiar pomoc w czasie Finału.