W  tegorocznej edycji konkursu MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO udział wzięło ponad 120 uczniów. Do ścisłego finału zakwalifikowało się tylko 9 osób, w tym aż 4 dziewczyny z naszej szkoły!!!  Zadaniem finalistów było przygotowanie prezentacji związanej z naszym miastem, jego historią, przyrodą, zwyczajami. Dzień 23.04.2013r. okazał się dla nas bardzo szczęśliwy. MARTA KOŁUDA z kl.VIa zdobyła wyróżnienie, OLA CHILIŃSKA z kl.VId i OLA MAGIERA z kl.VIb zajęły równorzędne III miejsce, zaś laureatką I miejsca została MARTYNA ZYGMUNT z kl.VIb. Martyna zdobyła także zaszczytny tytuł MISTRZA JĘZYKA POLSKIEGO.

W przygotowaniach do konkursu dziewczyny wspierały: Olę i Martę- p. Monika Piekarska, Olę i Martynę- p. Agnieszka Rapacz.

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.