Wyniki półfinału Wielkiej Ligi Czytelników:
Dzieci z klasy 3 A
Hanna Niedziela, Katarzyna Piniewska Antoni Zabiegliński – otrzymali wymagane 80 punktów i przechodzą do FINAŁU

Kl. IV – VI
Stanisław Rusin, Maja Korzec -GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY za udział w etapie szkolnym i półfinałowym.

GRATULACJE 🙂 JESTEŚCIE DUMĄ SP 6 !!!

Szanowni Rodzice Uczestników Wielkiej Ligi Czytelników! Dziękujemy za udział w etapie szkolnym i teście półfinałowym VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Każda przeczytana książka jest sukcesem dziecka i rodzica. W dobie sztucznej inteligencji niezwykle ważny jest rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci, a to można uzyskać czytając książki. Cieszymy się, że jesteście z nami 🙂 W tym roku konkurs Wielka Liga Czytelników zgromadził prawie 15 tysięcy Uczestników, a razem z Rodzicami i Koordynatorami jest nas dużo, dużo więcej!

Za nami dwa etapy konkursu. Pierwszy – promujący wspólne czytanie w rodzinach. Jesteśmy przekonani, że wspólne chwile w rodzinach spędzone na czytaniu, procentują w wielu aspektach rozwoju dziecka (i nie tylko dziecka). To bezcenny czas i największa nagroda! Drugi etap – półfinał, to etap kwalifikacyjny. Eliminacje do finału ogólnopolskiego, które wzbudziły wiele emocji. Etap ten jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności czytania ze zrozumieniem i zapamiętywania. Kształtuje u Uczestników, odpowiednio wspieranych przez nauczycieli i rodziców, niezwykle istotne cechy radzenia sobie z efektami swojej pracy – ze zwycięstwem i pozorną porażką. Wszystkich Uczestników, którzy nie awansowali do finału i ich Rodziców zachęcamy, aby tę pozorną porażkę przekuć w zwycięstwo. Świętujcie udział w konkursie. Mieliście okazję uczestniczyć w projekcie, który właściwie zrealizowany, dostarczył Wam motywacji do wartościowego spędzania czasu wolnego. Podjęliście wyzwanie, zdobyliście cenne doświadczenie, a brak awansu do ostatniego etapu nie oznacza porażki. Czytajcie nadal, a będziecie zwycięzcami.

Wszystkich Uczestników, którzy awansowali do finału i ich Rodziców zachęcamy, aby następny etap potraktować jako okazję do dalszego rozwoju. Pamiętajcie, że nie wynik jest najważniejszy. To działanie – czytanie, przygotowywanie się, współpraca i odpowiadanie na pytania – są istotnymi czynnikami rozwoju i główną nagrodą w konkursie. Aby docenić trud włożony w przygotowanie do finału i uhonorować jak najwięcej fantastycznych Uczestników, nie ograniczamy się tylko do jednego laureata, lecz zgodnie z zasadami konkursu, w każdej kategorii wiekowej Mistrzem Polski zostają WSZYSTKIE DRUŻYNY, które zdobędą od 90 do 100% punktów w teście finałowym.

CZYTAMY DALEJ !!!