OFFO’23 w naszej szkole
Klasa siódma na zajęciach z plastyki uczestniczyła w warsztatach realizowanych w ramach projektu „OFFO-Preludium”, sfinansowanego przez FIO Śląskie. Zajęcia poprowadzi Paweł Janczaruk – uznany w kraju fotograf z Zielonej Góry, autorytet w zakresie technik szlachetnych i dawnych oraz Witold Englender, jastrzębianin, twórca festiwalu OFFO, właściciel Galerii „Ciasna”, legenda jastrzębskiej fotografii.
Uczniowie pod okiem profesjonalistów poznali tajniki fotografii analogowej, samodzielnie wykonali aparat do zdjęć otworkowych z puszki po napoju, następnie wykonali zdjęcia i wywołali je w ciemni.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i z pewnością zdobyte umiejętności zostaną wykorzystane w czasie realizacji projektów edukacyjnych i własnych pasji.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.