„Książka jest jak ogród” – to hasło XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który odbył się w dniach 1-7 czerwca 2023 r. Hasło tegorocznego Tygodnia Czytania zostało zainspirowane starym chińskim przysłowiem: „Książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni”.

W akcji uczestniczyli uczniowie z klas 1-3 naszej szkoły.

 Z tej okazji w piątek 2 czerwca uczniowie spotkali się z asp. Wojciechem Wożginem  z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, który odczytał dzieciom fragment książki Ciocia Jadzia, autorstwa Elizy Piotrowskiej, a także odpowiedział na pytania najmłodszych, związanych z pracą strażaka.

Mieliśmy również zaszczyt spotkania z p.Katarzyną Kłosok z jastrzębskiej Straży Miejskiej,  p. prezydent Anną Hetman i z p.sekretarzem miasta – Krzysztofem Kucią.

Uczestniczyliśmy w warsztatach przygotowanych przez pracowników MBP.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.