,,Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego informuje, że w związku z uzyskaniem zgody na uruchomienie 2 Oddziałów Przygotowania Wojskowego (łącznie 56 miejsc), nastąpiła zmiana w ofercie na stronie rekrutacyjnej szkoły. Uczniowie, którzy już wybrali wcześniej proponowaną klasę wojskową, proszeni są o przelogowanie – lub w razie problemów – bezpośredni kontakt ze szkołą (telefoniczny lub osobisty). Przypominamy, że do klas OPW obowiązuje test sprawności fizycznej – szczegóły odnośnie terminów i wymagań pod poniższym linkiem.

test sprawnościowy do Oddziałów Przygotowania Wojskowego 

Nadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów w porozumieniu z Wydziałem Edukacji uruchomiliśmy jeszcze jeden oddział o profilu POLICYJNYM.

Zachęcamy również do rekrutacji do nowej w szkole klasy o profilu POŻARNICZYM.”

Z poważaniem

Daria Lotko

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.