Klasy 3a i 3b z radością informują, że uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do grupy wiekowej ,,Skrzaty”. Aby mogły z honorem wstąpić w poczet grupy, wykonały zadania przygotowane przez króla Maciusia I. Z nieprzymuszonej woli oddały w jego ręce dar w postaci kępki swoich włosów, z uśmiechem na twarzy zjadły kawałek cytryny, a także po raz ostatni podpisały się odciskiem palca. Pięknie zaśpiewały piosenki. Wspaniale wywiązały się ze wszystkich zadań i w obecności skrzatów złożyły przed Maciusiem przysięgę. W dowód uznania, na ręce wychowawców klas otrzymały dyplom.                                                                                                                               GRATULUJEMY!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2023 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha