Po zajęciu I miejsca w zawodach gminnych, w dniu dzisiejszym wygrywamy finały rejonowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci i w nagrodę będziemy reprezentować rejon wodzisławsko- jastrzębski w finale wojewódzkim, który zostanie rozegrany w… Częstochowie. Środowe zawody zostały rozegrane w Wodzisławiu. Prawo udziału w nich wywalczyły najlepsze szkolne drużyny z naszego rejonu. O zwycięstwie zadecydowały detale… Ostateczna kolejność: 1.SP6 Jastrzębie- Zdrój, 2.SP Skrzyszów, 3.SSP nr2 Radlin, 4.SP nr4 Rydułtowy.

Skład naszej drużyny: Musiał Maja 5b, Bednarz Lena 6a, Grzonka Nadia 6a, Rył Natalia 6a, Smyrak Martyna 6b, Fujak Pola 5a, Proszek Lucyna 5a , Alicja Chodura 5a

GRATULUJEMY!