W pięknej scenerii Parku Zdrojowego 28 września odbyły się finały w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci. Bardzo dobrze spisały się reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Po pasjonującym finiszu chłopcy o centymetry przegrali 3 miejsce, ostatecznie zajmując 4 lokatę. Natomiast dziewczynki bezapelacyjnie okazały się najlepsze, przybiegając na metę z ponad 2-minutową przewagą nad pozostałymi drużynami. W nagrodę będą reprezentować nasze Miasto w finałach zawodów rejonowych, które w najbliższym czasie odbędą się w Wodzisławiu Śląskim.

 Skład naszych drużyny:

Dziewczynki- Musiał Maja 5b, Bednarz Lena 6a, Grzonka Nadia 6a, Rył Natalia 6a, Smyrak Martyna 6b, Fujak Pola 5a, Proszek Lucyna 5a i Alicja Chodura 5a,

Chłopcy– Jarosławski Igor 6a, Broda Jakub 6a, Kabza Jan 6a, Brózda Szymon 6b, Kubera Bartosz 6b, Prószyński Michał 6b i Płonka Filip 6b,

Opiekunowie- Grzegorz Lada i Sebastian Uss

GRATULUJEMY!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.