maj 162022

Chciałabym przedstawić uczenia naszej szkoły Alana Mleczko z klasy 3a, który od 6 lat trenuje Taekwondo w Rybnickim Centrum Sportów Walki w Rybniku. Przygodę z tym sportem rozpoczął w wieku 4 lat. Osiąga wysokie miejsca w organizowanych zawodach. Puchary i medale zdobią pokój sportowca. A oto podsumowanie dwóch niedawno organizowanych turniejów TAEKWONDO:

Puchar Śląska Dzieci 12.03.2022
Układy formalne kadetów 1 miejsce
Walki soft kadetów 1 miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci 02.04.2022
Układy formalne kadetów 1 miejsce
Walki soft kadetów 1 miejsce

Zdobycie jednego złotego medalu na turnieju jest już sporym sukcesem, a Alan zdobył aż dwa i to w dwóch turniejach z rzędu.
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.