Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu –Zdroju uczęszczający do klasy 3b „tanecznej” w niedzielę 22.11.2020r. wzięli udział w pierwszym swoim turnieju tańca towarzyskiego. Zatańczyli wspaniale walca angielskiego, quickstepa, czaczę i polkę, dostarczając wszystkim kibicującym (kolegom, rodzicom, nauczycielom, trenerowi) wiele emocji. W efekcie wszystkie pary zajęły drugie miejsca. Gratulujemy finalistom pierwszego i tak udanego startu.
Oto finaliści Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi w klasie tanecznej „H”: ( w tańcu towarzyskim wymienia się pierwszego partnera)
– Gabriel Kolmasiak , Sara Ali – II msc.
– Tomasz Rydzewski, Kaja Łysio – II msc.
– Wiktor Wesołowski, Maja Musiał – II msc.
W klasie 3b prowadzone są cyklicznie zajęcia taneczne z mistrzem tańca towarzyskiego Wojciechem Wolinowskim. Obecnie w tej klasie realizowane jest zadanie publiczne „Z TAŃCEM W PLECAKU 2” współfinansowane przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Stowarzyszenie „DRABINA”.
Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy naszych uczniów – tancerzy.
GRATULUJEMY!!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.