W dniu 30.09.2020r. na obiektach sportowych SP 19 odbyły się szkolne finały zawodów miejskich w sztafetowych biegach przełajowych. W tej trudnej dyscyplinie, w której ogromną rolę odgrywa hart ducha i wewnętrzna motywacja bardzo dobrze spisały się dziewczynki z naszej szkoły, minimalnie przegrywając rywalizację o podium, ostatecznie plasując się na czwartym miejscu. Zaznaczmy, że rywalizacja odbywała się dla uczniów klas VI-ych , a w składzie naszej drużyny była uczennica klasy III- Lucynka Proszek, klasy IV- Martynka Smyrak i Wiktoria Stempień oraz klasy V- Ania Jackowska.
Jeszcze lepiej spisali się chłopcy zajmując II miejsce. Tym samym wywalczyli sobie prawo reprezentowania naszego miasta w finale zawodów rejonowych, które zostaną rozegrane 02.10.2020r. na Balatonie w Wodzisławiu Śląskim.
Skład naszej drużyny. Dziewczynki: Wiktoria Stempień, Kamila Wysopal, Julia Stolińska, Olga Wiercioch, Lucyna Proszek, Ania Jackowska, Martyna Smyrak. Chłopcy: Jakub Korzec, Dominik Balas, Szymon Filix, Bartosz Rosa, Szymon Brózda, Maciej Kamiński i Karol Fornalski.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.