Co prawda dzięki zdalnym lekcjom macie teraz sporo zajęć, ale zawsze warto się nauczyć czegoś nowego. Na pewno znajdziecie coś, czego naukę odkładaliście na później, a co Was od zawsze interesowało. Właściwie wszystkiego możecie uczyć się w domu. W sieci są dostępne instrukcje, kursy online i warsztaty. Wystarczy poszukać! Oto kilka przykładów.

1. Naucz się szybkiego pisania na klawiaturze wszystkimi palcami – to coś co zawsze się przyda. Dostępnych jest wiele kursów i aplikacji które pomogą w tej nauce.

2. Ucz się fotografii. Żeby zrobić piękne zdjęcia wcale nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu i nie wiadomo jakiego talentu. Wystarczy dobre oko i kilka sprawdzonych trików. Może to jest dobry czas aby je poznać.

3. Naucz się tańczyć. Przyjemne z pożytecznym. Trochę ruchu zawsze się przyda, a z tańcem jest podobno tak jak z jazdą na rowerze – człowiek uczy się na całe życie.

4. Naucz się grać w szachy. Umiejętność zawsze się przyda, a poza tym w co drugim filmie (mowa o klasykach) aktorzy rozgrywają partyjkę – przynajmniej teraz będziesz wiedział o co w tym chodzi.

5. Może zainteresujesz się malarstwem? To hobby nigdy nie wychodzi z mody i ma działanie terapeutyczne.

6. Nie tylko możesz się czegoś uczyć – możesz także uczyć kogoś – np. możesz nauczyć swojego psa nowych sztuczek!

Powodzenia!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.