Po raz kolejny zachęcam do wpłat 1% podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły, która uczestniczy w akcji „Twoja Szkoła” prowadzonej przez FUNDACJĘ ROSA.

Na czym polega akcja Twoja Szkoła?

Ideą akcji Twoja Szkoła jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Dotychczas zebrane fundusze przeznaczone zostały na zakup sprzętu audiowizualnego na świetlicę szkolną, SMARTA TV do biblioteki szkolnej, drukarki, nagród w postaci bonów podarunkowych i książek do biblioteki szkolnej. Tak jak planowaliśmy w zeszłym roku – w grudniu zakupiona została drukarka 3D FLASHFORGE ADVENTURER 3 Obecnie planowana jest modernizacja pomieszczenia biblioteki szkolnej oraz sali lekcyjnej.

Poniżej potrzebne informacje do deklaracji PIT.

Czytaj dalej »

Po raz kolejny zachęcam do wpłat 1% podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły, która uczestniczy w akcji „Twoja Szkoła” prowadzonej prze FUNDACJĘ ROSA.

Na czym polega akcja Twoja Szkoła?

Ideą akcji Twoja Szkoła jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Dotychczas zebrane fundusze przeznaczone zostały na zakup sprzętu audiowizualnego na świetlicę szkolną, SMARTA TV,drukarki, nagród w postaci bonów podarunkowych i książek do biblioteki szkolnej. Obecnie planowany jest zakup drukarki 3D.

Czytaj dalej »