Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Mamy przyjemność poinformować, że już od dzisiaj dzieci mają możliwość realizacji aktywności sportowej w nowej sali gimnastycznej, która powstała w naszej szkole dzięki Fundacji JSW.
Głównym celem projektu było poprawienie bazy lokalowej szkoły, co bezpośrednio wpływa na jej atrakcyjność oraz zdrowie i kondycję fizyczną dzieci, a przede wszystkim umożliwia uczniom aktywny i ciekawy udział w zajęciach wychowania fizycznego. Projekt zakładał remont pomieszczenia oraz jego pełną adaptację na salkę gimnastyczną, wyposażoną w odpowiedni sprzęt, dopasowaną do wymogów związanych z jej przeznaczeniem. Z salki korzystać będą uczniowie wszystkich klas w ramach zajęć wychowania fizycznego oraz gimnastyki korekcyjnej.
Całość inwestycji to 48 000 zł, z czego z Fundacji JSW otrzymaliśmy 43 200 zł.
Dziękujemy!