Koła

KOŁA 2017/2018

DZIEŃKOŁOGODZINAPROWADZĄCY
PONIEDZIAŁEKDaj sobie szansę- zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl.514.35-15.20D. Zgryska
Daj sobie szansę- zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl.4c8.00-8.45D. Zgryska
kółko biologiczno- chemiczne dla kl.78.00-8.45S. Durczok
kółko- Krok po kroku do sukcesu11.45- 12.30U. Koprowska-Michońska
WTOREKkoło plastyczne15.20-16.15R. Bareja
koło matematyczno- przyrodnicze kl.3a11.45-12.30M. Chilińska
koło matematyczno- przyrodnicze kl.3b11.45-12.30A. Klamer
Bajkowe zadania- kółko matematyczne kl.3d11.45- 12.30D. Barej
koło matematyczno- przyrodnicze s.2311.45-12.30U. Koprowska-Michońska
koło matematyczne s.2511.45-12.30M. Kowalczyk
koło matematyczne dla kl.48.00-8.45K. Stabla
ŚRODAkoło matematyczne dla kl.58.00-8.45K. Stabla
Daj sobie szansę- zajęcia dodatkowe z matematyki kl.58.00-8.45D. Zgryska
koło artystyczne8.00-8.45J. Hybiorz
koło matematyczne kl.3c12.45-13.30M. Chylińska
koło plastyczne tech. decoupage15.30-16.30I. Kowalska
koło- Bawię się i uczę11.45-12.30M. Kowalczyk
koło matematyczne dla kl.68.55-9.40K. Stabla
koło - Bratkowscy11.45-12.30R. Targosz
CZWARTEKkoło dziennikarskie15.30-16.15A. Piotrowska
koło naukowe- Młodzi odkrywcy8.00-8.45M. Rutz- Brzostek. A.Wawrzkowicz
koło języka angielskiego8.00-8.45B. Chodakowska
karta rowerowa8.00-8.45
8.55-9.40
O. Ciochoń
koło muzyczne8.55-9.40Sz. Borkowski
szkolna strona www15.30-16.15E.Krawczak-Wąsik
Pogotowie językowe9.50-10.35A. Rapacz
Ja czytam8.00-8.45M. Piekarska
Koło j. angielskiego dla klas 3, sala 2512.30- 13.45E. Niemiec
koło przyrodnicze 8.00- 8.45J. Jaros- Cycoń
koło języka angielskiego8.55-9.40I. Jaszczyszyn
Daj sobie szansę- zajęcia dodatkowe z matematyki kl.78.00-8.45
15.30-16.15
D. Zgryska
PIĄTEKkoło zajęcia taneczno- ruchowe15.30-16.30I. Kowalska
Pogotowie językowe kl.48.55-9.40A. Rapacz
koło historyczne14.35-15.20J. Sadlok
Klub dla wnikliwychwg harmonogramuA. Rapacz
ZAJĘCIA SPORTOWE
DzieńRodzajGodzinaProwadzący
Poniedziałek Radosna siatkówka dla kl.316.15-17.00G. Lada
SKS piłka nożna dla kl. 3-717.00- 18.00G. Lada
SKS piłka siatkowa dla kl.4-718.00- 19.00M. Rupek
WtorekSKS piłka siatkowa kl.4d16.30-18.00S. Uss
kółko taneczno- gimnastyczne16.30-17.15M. Musial
Środazajęcia usprawniające16.30-17.15M. Musiał
CzwartekSKS piłka siatkowa16.15-17.15S.Uss
SKS piłka nożna dla kl.4-717.15-18.15G. Lada

ZAPRASZAMY wink

 

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha