23.04.2018r. w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie odbyły się finały rejonów w mini siatkówce chłopców i dziewcząt. Przypomnijmy, że udział w tych zawodach, po wygranych turniejach w Jastrzębiu, wywalczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Ostatecznie po zaciętej walce chłopcy zajęli II miejsce, natomiast dziewczynki sensacyjnie wygrały wywalczając sobie tym samym prawo udziału w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 08.05.2018r. w Żywcu.
Skład naszych drużyn:
-chłopcy: Grzegorz Chmielowiec, Gracjan Dzik, Aleksander Gruszka, Michał Kolekta, Dawid Murek, Szymon Ozimek, Adam Panfil, Jakub Partyka, Mikołaj Podlipny i Szymon Podlyska. Opiekun- Mirosław Rupek.
-dziewczynki: Angelika Jezutek, Hania Kamecka, Natalia Kuta, Daria Miszek, Ewelina Namielska, Wiktoria Paw, Victoria Pierchała, Alicja Chmielowiec, Laura Sasuła, Patrycja Skubel. Opiekun- Grzegorz Lada